Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Kompiuteriniai žaidimai

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Aistutia
Moderatorė
Aistutia


Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2009-12-05
Age : 31
Miestas : Kauniukas ;)

Kompiuteriniai žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kompiuteriniai žaidimai   Kompiuteriniai žaidimai Icon_minitimeSk. 12 06, 2009 3:59 pm

Ar žaidžiate? jai Taip tai kokius?
Atgal į viršų Go down
http://www.neofc.ten.lt
sauleegrazza

sauleegrazza


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2009-12-19

Kompiuteriniai žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompiuteriniai žaidimai   Kompiuteriniai žaidimai Icon_minitimeSk. 12 20, 2009 7:04 am

tai yra kazkas baisaus... nesuprantu zmoniu, kurie tuo uzsiima Smile
Atgal į viršų Go down
Aistutia
Moderatorė
Aistutia


Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2009-12-05
Age : 31
Miestas : Kauniukas ;)

Kompiuteriniai žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompiuteriniai žaidimai   Kompiuteriniai žaidimai Icon_minitimeSk. 12 20, 2009 3:14 pm

Nu tikrai nėra taip baisu, kaip Paulina įsivaizduoja Smile Pati pažaidžiu kai nėr ką veikt Smile
Atgal į viršų Go down
http://www.neofc.ten.lt
sauleegrazza

sauleegrazza


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2009-12-19

Kompiuteriniai žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompiuteriniai žaidimai   Kompiuteriniai žaidimai Icon_minitimePir. 12 21, 2009 2:35 pm

tada gal reikia sakyti, kad gerbiu tuos, kurie susidomi ir "uzsikabina". nes as pati niekaip nesusidomiu Very Happy
Atgal į viršų Go down
Rut_a*

Rut_a*


Pranešimų skaičius : 48
Join date : 2009-12-07

Kompiuteriniai žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompiuteriniai žaidimai   Kompiuteriniai žaidimai Icon_minitimeAntr. 12 22, 2009 1:38 am

Kažkaip pateisinu tuos, kurie retkarčiais pažaidžia neturėdami ką veikt ir pan.
Bet visiškai nesuprantu tų, kurie sėdi dieną - naktį, ar pvz keliasi paryčiais vien tam, kad paspaustų vieną mygtuką (kad tarkim neužpultų kažkokia armija). Kvaila, ypač kai nėra aiškaus tikslo. Smile Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Greta
Administratorė, FC Prezidentė
Greta


Pranešimų skaičius : 299
Join date : 2009-12-04
Age : 34
Miestas : Kaunas

Kompiuteriniai žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompiuteriniai žaidimai   Kompiuteriniai žaidimai Icon_minitimePir. 01 04, 2010 7:33 am

Rūta itariu kad kalbi apie Travian online žaidimą Very Happy Very Happy Very Happy kažkada žaidžiau bet tik tam kad buvo smalsu kas ten per žaidimas nes visi aplinkui žaidė Very Happy vienu momentu buvau užsikabinus Very Happy bet po to nusibodo Smile o šeip ir pati pažaidžiu Very Happy pamenu kažkada kai pamišusios su Aste per skype žaisdavom "Laivus" o seip man patinka strateginiai žaidimai Smile kžkaip mane atpalaiduoja Very Happy bet ir tai žaidžiu kai nėrą ką veikti Very Happy pamenu kai dar tik patys pirmi "SIMS" išėjo tai ten nesveikas užsikabinimas būdavo Very Happy visa laimė išaugau Very Happy ir pvz aš galvojų kad Paulina kai vaikas buvo tikrai žaidė Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.neofc.ten.lt
Rut_a*

Rut_a*


Pranešimų skaičius : 48
Join date : 2009-12-07

Kompiuteriniai žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompiuteriniai žaidimai   Kompiuteriniai žaidimai Icon_minitimePir. 01 04, 2010 3:13 pm

Jo, Travian omeny turėjau Very Happy Nu nesuprantu ten esmės visiškai. Kaip ir visokie CS, Need for speed ir pan. Misijos, užduotys Very Happy
Kažkada senai buvau užsikabinus tik už Hario Poterio žaidimo. Very Happy
Atgal į viršų Go down
Aistutia
Moderatorė
Aistutia


Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2009-12-05
Age : 31
Miestas : Kauniukas ;)

Kompiuteriniai žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompiuteriniai žaidimai   Kompiuteriniai žaidimai Icon_minitimePir. 01 04, 2010 4:40 pm

Va, va rūta ;D Aš dabar kaip tik ir užsikabinus ;D 2 daly perėjau prieš mėnesį, tai dabar 3 daly jau baiginėju ;D Nėr ką veikt tai taip po biški Smile Bet naktim nesėdžiu, ir dar labai Sims 2 patinka, tik ne visada gerai veikia, nes kompas čia pūliuoja, bet per ta žaidimą labai galima išreikšti save Smile O visi tie Travian ir Need for speed niekada nedomino Smile
Atgal į viršų Go down
http://www.neofc.ten.lt
Sponsored content





Kompiuteriniai žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompiuteriniai žaidimai   Kompiuteriniai žaidimai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kompiuteriniai žaidimai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: ..::Visa kita::.. :: PC-
Pereiti į: