Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Evaldas: koks jis?

Go down 
+4
sauleegrazza
emkootia
Aistutia
Greta
8 posters
AutoriusPranešimas
Greta
Administratorė, FC Prezidentė
Greta


Pranešimų skaičius : 299
Join date : 2009-12-04
Age : 34
Miestas : Kaunas

Evaldas: koks jis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Evaldas: koks jis?   Evaldas: koks jis? Icon_minitimeSk. 12 06, 2009 5:20 am

na tai pasakokit koks jūsų nuomone Evaldas?
Atgal į viršų Go down
http://www.neofc.ten.lt
Aistutia
Moderatorė
Aistutia


Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2009-12-05
Age : 31
Miestas : Kauniukas ;)

Evaldas: koks jis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evaldas: koks jis?   Evaldas: koks jis? Icon_minitimeŠt. 12 12, 2009 4:21 pm

Apie šitą žmogelį noriu pasakyt labai daug, bet minčių tiek daug, kad susipainiojau ir visko tikrai neišsakysiu, nes nėra tokių žodžių turbūt Very Happy Dar nesu sutikus tokio mieliako <3 su juo turbūt šnekėčiau ir šnekėčiau kiaurą parą. Gerai pagalvojus, ieškočiau paguodos pas jį, kaip vakar įsitikinau jam galima išsiverkt ant peties Razz toks visada paguodžiantis, ta šiluma nuo jo tvyro tokia..Demėsys nuo scenos visada mielas ir kupinas šilumos Smile dainuoja kaip gražiai, man be galo patinka jo solo partija "Rudeninei Gatvei", o akys ir šypsena tokios gražios, išprotėsiu Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.neofc.ten.lt
emkootia




Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2009-12-07

Evaldas: koks jis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evaldas: koks jis?   Evaldas: koks jis? Icon_minitimeSk. 12 13, 2009 5:29 pm

Efkutis I love you myliu ji be proto... siltas ir paprastas zmogus Smile
Atgal į viršų Go down
sauleegrazza

sauleegrazza


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2009-12-19

Evaldas: koks jis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evaldas: koks jis?   Evaldas: koks jis? Icon_minitimeŠt. 12 19, 2009 10:22 am

Vienintelis I love you
Atgal į viršų Go down
Mazulia

Mazulia


Pranešimų skaičius : 45
Join date : 2009-12-29
Age : 34
Miestas : Varėna

Evaldas: koks jis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evaldas: koks jis?   Evaldas: koks jis? Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 10:37 am

Mano simpatija toks man jis gražus, pamenu kai pirma kart pamaciau ji kojas net pakirto Sad isimylejau is pirmo zvilgsnio drauges negalejo suprasti kas man atsitiko o po koncerto nuejom parasu paprasyti pamenu kaip siandien priejus prie jo negalejau nieko pasakyti tik pakisau knygute ir stovejaube amo ir grozejausi juo bet poto jis mane uzkalbino ir kazkaip issidrasinau ir pradejom kalbeti. jis labai šiltas ir meilas. o jau jo balsas tai užburentis labai norečiau kad vėl i Varėna atvazuotu pakoncertuoti manau dabar tikrai buciau drasesne.
Atgal į viršų Go down
Aistutia
Moderatorė
Aistutia


Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2009-12-05
Age : 31
Miestas : Kauniukas ;)

Evaldas: koks jis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evaldas: koks jis?   Evaldas: koks jis? Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 5:49 pm

Yetau čia tos emocijos mane dar dabar po tiek laiko kartu su jais užplūsta Very Happy tik dabar iš vis viskas dar smagiau Very Happy šypsniukas tas Evaldukas Smile
Atgal į viršų Go down
http://www.neofc.ten.lt
kris

kris


Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2009-12-29

Evaldas: koks jis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evaldas: koks jis?   Evaldas: koks jis? Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 6:25 pm

vat cia ir as pasisakysiu Cool Sitas zmogeliukas mano Very Happy Very Happy Very Happy Jei kam neaisku-Mariaus paklauskit Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Jug Greta ir tu man pritarsi? Wink Cool
Atgal į viršų Go down
Greta
Administratorė, FC Prezidentė
Greta


Pranešimų skaičius : 299
Join date : 2009-12-04
Age : 34
Miestas : Kaunas

Evaldas: koks jis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evaldas: koks jis?   Evaldas: koks jis? Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 6:29 am

nea Very Happy Very Happy Very Happy Efkutis ne tavo Razz o jis mano gi vyrelis Very Happy as tau tik su juo pažaisti leidžiu Laughing
Atgal į viršų Go down
http://www.neofc.ten.lt
kris

kris


Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2009-12-29

Evaldas: koks jis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evaldas: koks jis?   Evaldas: koks jis? Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 6:39 am

Nu ir gerai tada, vaziuosiu as pas Tada Cool Laughing
Atgal į viršų Go down
Aistutia
Moderatorė
Aistutia


Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2009-12-05
Age : 31
Miestas : Kauniukas ;)

Evaldas: koks jis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evaldas: koks jis?   Evaldas: koks jis? Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 4:06 pm

Jie iš vis niekieno ;DD Važiuokit jus nors ir pas Tadą, vistiek kitaip nežiūrės Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.neofc.ten.lt
Greta
Administratorė, FC Prezidentė
Greta


Pranešimų skaičius : 299
Join date : 2009-12-04
Age : 34
Miestas : Kaunas

Evaldas: koks jis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evaldas: koks jis?   Evaldas: koks jis? Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 4:09 am

prie ko čia žiūrėjimas kitaip Very Happy jei nesupranti kad mes juokaujam tai čia jau tavo bėdos Very Happy o dabar grįžtam prie temos nes neturiu noro trinti pranešimus Smile o kalbam apie Efkuti
Atgal į viršų Go down
http://www.neofc.ten.lt
kris

kris


Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2009-12-29

Evaldas: koks jis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evaldas: koks jis?   Evaldas: koks jis? Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 7:56 am

Man rodos aiste daugiau tv paziurek gal pradesi ikirst kai zmones prikolina... Very Happy Very Happy Very Happy O jei kads nepatinka tai cia tik tavo problemos!
Atgal į viršų Go down
Greta
Administratorė, FC Prezidentė
Greta


Pranešimų skaičius : 299
Join date : 2009-12-04
Age : 34
Miestas : Kaunas

Evaldas: koks jis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evaldas: koks jis?   Evaldas: koks jis? Icon_minitimeTr. 01 06, 2010 8:48 am

gerai Kriste baik cia puldineti Very Happy kalbek geriau apie savo seksiuka Very Happy ir taip visi zino kad noretum kad Efkutis butu tavo Very Happy Very Happy Very Happy kas tokio fainuoliuko nenoretu Smile meilybe nerealus kuri labai myliu I love you
Atgal į viršų Go down
http://www.neofc.ten.lt
kris

kris


Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2009-12-29

Evaldas: koks jis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evaldas: koks jis?   Evaldas: koks jis? Icon_minitimeTr. 01 06, 2010 1:43 pm

Age Greta cia jau besk per ziauru Very Happy isvis nk jus nesuprantat ko as noreciau Surprised Tu Greta tikrai matau nori kad as i Kauna atvaziuociau Very Happy Ger viskas baigam Wink
Evaldas yra hmmm , mielas sakyciau , aj net nzn ka pasakyt, zodziu fainas ir viskas tuo pasakyta Smile
Atgal į viršų Go down
Greta
Administratorė, FC Prezidentė
Greta


Pranešimų skaičius : 299
Join date : 2009-12-04
Age : 34
Miestas : Kaunas

Evaldas: koks jis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evaldas: koks jis?   Evaldas: koks jis? Icon_minitimeTr. 01 06, 2010 3:21 pm

davai Kriste tik nesilaužyk išliek savo širdele Razz pasakyk koks Evaldukas ištiktųjų fainuoliukas buckis o aš jau seniai laukiu tavęs Kaune gi pati žinai Very Happy nu o dabar apie Evalduka nu papasakok koks jis? man labai įdomu nes matai aš jo tikrai "nepažystu ir nežinau koks jis" Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.neofc.ten.lt
kris

kris


Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2009-12-29

Evaldas: koks jis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evaldas: koks jis?   Evaldas: koks jis? Icon_minitimeKv. 01 07, 2010 5:13 am

Nu matai Greta nezinau ka pasakyt, nes pastaruoju metu mudu daugiau barames nei bendraujam Laughing Bet vistiek jis fainas Razz
Atgal į viršų Go down
Mazulia

Mazulia


Pranešimų skaičius : 45
Join date : 2009-12-29
Age : 34
Miestas : Varėna

Evaldas: koks jis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evaldas: koks jis?   Evaldas: koks jis? Icon_minitimeKv. 01 07, 2010 5:56 am

Mano meile I love you I love you I love you tikuosi kad kada nors teks bent ji apkabinti Embarassed
Atgal į viršų Go down
sauleegrazza

sauleegrazza


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2009-12-19

Evaldas: koks jis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evaldas: koks jis?   Evaldas: koks jis? Icon_minitimeŠt. 01 09, 2010 5:33 am

seniai bemaciau, baigiu pamirsti Very Happy
Atgal į viršų Go down
Lore

Lore


Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2009-12-18
Age : 32
Miestas : Kaunas

Evaldas: koks jis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evaldas: koks jis?   Evaldas: koks jis? Icon_minitimeAntr. 01 26, 2010 4:31 am

Evaldukas Be proto mielas, gražus sv o jo Šypsenėlė........ I love you I love you
Atgal į viršų Go down
Ineta

Ineta


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2010-02-14
Age : 28

Evaldas: koks jis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evaldas: koks jis?   Evaldas: koks jis? Icon_minitimePir. 02 15, 2010 2:16 am

Ką apie Evalduką? Visi gražiausi žodžiai I love you O jo tas balsas toks švelnus, nuostabus cheers buckis Embarassed
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Evaldas: koks jis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evaldas: koks jis?   Evaldas: koks jis? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Evaldas: koks jis?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Marius: koks jis?
» Raigardas: Koks jis?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: ..::Apie N.E.O.::.. :: Evaldas-
Pereiti į: